Kinderen aan het experimenteren met een 3d printer

BS de Kronkelaar gaat 3d!

Geplaatst op: 29 juni 2017

Onlangs heeft de school een 3d printer aangeschaft.

Aan de 3d printer is het project 3d kanjers gekoppeld.

3Dkanjers heeft een unieke leerlijn voor 3D-printen ontwikkeld, speciaal voor het primair, speciaal en voortgezet onderwijs (onderbouw). Deze leerlijn is in samenwerking met de betrokken leerkrachten uit de 3Dkanjers projecten en de studenten van de pedagogische academie van de Hanzehogeschool Groningen tot stand gekomen en blijft continu in ontwikkeling. Deze leerlijn omvat naast het bouwen van de 3D-printer (wat uniek is in en buiten Nederland) ook het zoeken en maken van 3D-objecten, het 3D-printen van 3D-objecten en het onderhouden van de 3D-printer. Daarnaast zijn we van mening dat het werken met de 3D-printer in het klaslokaal ingebed dient te worden in lopende leerlijnen binnen het basisonderwijs

« Terug naar nieuwsoverzicht

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maken we graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school: o.a. vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek
Design en technische realisatie door Smeedijzer Internet